Par mums

A/S «Biotehniskais Centrs» ir dibināta 1996. gadā. Firmas aktivitātes saistītas ar dažādu ražošanas, komunālo un vides aizsadzības procesu kontroli un vadību. Ražošanas automatizācijas jomā rasts pielietojums gandrīz visos lielajos Latvijas ražošanas uzņēmumos. Ir uzsākta bioreaktoru un bioprocesa kontrolieru pasūtījumu izpilde ārvalstīs (Igaunijā, Lietuvā, Vācijā, Čehijā).

Firma savas darbības sākumā orientējās uz procesu kontroli biotehnoloģijā un pārtikas rūpniecībā. Izmantojot pieredzi šajās nozarēs, sekmīgi tika turpinātas aktivitātes ķīmiskajā rūpniecībā. Pēdējos gados veiksmīgi ir uzsāktas aktivitātes vides aizsardzības (attīrīšanas iekārtas) un komunālo (ūdens un siltumapgāde) procesu automatizācijā.

A/S «Biotehniskais Centrs» ir arī iesaistījies ES projektos «Eureka» un «Craft».

Firma savā darbībā izmanto modernākās procesu kontroles tehnoloģijas. Procesa kontrolei pielietojumos ir apgūti Siemens Simatic, General Electric Fanuc, Wilke Technology, kā arī Mitsubishi un Danfoss specializētie kontrolieri. Procesu vizualizācijai pamatā tiek izmantotas Siemens WinCC un General Electric Cimplicity paketes. Bez tam ir apgūti dažādi specializētie protokoli, LonWork, Profibus, Modbus, AS-I u.c.

Firma savā attīstībā progresē apgūstot jaunas tehnoloģijas un paplašinot tirgus segmentu, piedāvājot modernizācijas pakalpojumus aizvien jauniem klientiem dažādās nozarēs. Deloitte & Touche aptaujā pētījumā par innovatīvajiem uzņēmumiem Austrumeiropā A/S «Biotehniskais Centrs» tika novērtēts kā vienpadsmitais pēc innovatīvā progresa visā Austrumeiropā, un kā straujāk attīstošākais Baltijā.

2010.gadā nobeigts projekts par jauna veida magnētiskās piedziņas izveidi.

2012. gada 12. septembrī A/S "Biotehniskais centrs" ir kļuvis par sadarbības partneri biedrības "Latvijas Biotehnoloģijas asociācija" projektā "Tīro tehnoloģiju klasteris", kas tiek īstenots saskaņā ar 12.09.2012 līgumu Nr. L-KAP-12-0009, sadarbībā ar "Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra".

2014. gadā piedalīsiemies šādās izstādēs, prezentējot uzņēmumu un savu jaunāko izstrādājumu.

You are here Par mums

Jaunumi